Satura vadības sistēma

Satura vadības sistēma (Angļu valodā - Content management system, CMS) - ļauj Jums ērti un vienkārši pārvaldīt tekstus un grafiskos elementus mājas lapā, neuztraucoties par mājas lapas mehānismu.

Lielas mājas lapās, kurās ir daudz informācijas, bez satura vadības sistēmas uzturēt nav iespējams, jo šo informāciju nav iespējams atjaunot vai arī tas prasa programmētāja palīdzību. Ar šīs sistēmas palīdzību Jūs spēsiet samazināt mājas lapas uzturēšanas izdevumus internet, kā arī Jūs spēsiet rediģēt mājas lapu no jebkuras pasaules vietas ar interneta palīdzību.

Satura vadības sistēmas interfeiss ir intuitīvs un līdzīgs Microsoft Office programmatūrai, tas ļauj rediģēt un mainīt informācijas formātu pazīstamā katram lietotājam interfeisā. Mūsu Satura vadības sistēma ir pilnīgi savienojama ar Microsoft Office produktiem, tādiem kā Microsoft Word un Microsoft Excel, kas dod iespēju lietotājam kopēt un ievietot informāciju tieši no šīm programmām, ar to saglabājot dokumenta stilus.

Satura vadības sistēma ļauj ievietot attēlus un failus jebkurā rediģētā lapas vietā, kas Jums ļauj pilnīgi attēlot informāciju pēc Jūsu velmēm un iecerēm.

E-pasts:
Parole:
IT pakalpojumu palidzība Lapas saturs