Global Project Solutions

Mājas lapa ar īpašiem risinājumiem

Jums tiek piedāvāts veidot unikālu dizainu balstoties uz Jūsu vēlmēm un informāciju par mājas lapas mērķi. Realizēsim visas Jūsu prasības.

Interneta mājas lapu dizains

Ļoti bieži pirmais iespaids par Jūsu biznesu parādās Jūsu mājas lapas skatīšanās laikā, un dizains spēlē svarīgu lomu. Lai Jūsu mājas lapa veiksmīgi darbotos, tai jābūt orientētai uz lietotāju, tai ir labi jāizskatās un jāpievelk tieši tie lietotāji, kuriem ir domāts Jūsu bizness. Galvenais dizaina mērķis ir ieinteresēt lietotāju ar Jūsu produktu vai pakalpojumu, pārliecināt viņu, ka sadarbība tieši ar Jūsu kompāniju ir droša.

Programmēšana

Parasti, interneta lietotājs nepievērš uzmanību lapas darbībai, bet tā ir viena no vissvarīgākajām mājas lapas sastāvdaļām. Ir svarīgi, lai programmētājs veidotu mājas lapu pēc visiem pieņemtajiem standartiem un, lai mājas lapu varētu aplūkot uz visām populārākajām interneta programmām/pārlūkiem. Liela nozīme ir koda optimizācijai, lai lapa ātri ielādētos un darbotos pēc iespējas ātrāk.

Satura vadības sistēma

Satura vadības sitēma Jums ļauj atjaunot mājas lapas saturu maksimāli īsā laikā bez nekādām programmēšanas iemaņām. Iegūt vairāk informācijas.

Statistika

Statistika ir nepieciešama, lai Jūs zinātu, kādas mājas lapas daļas ir visbiežāk apmeklētas. Analizējot iegūto informāciju par mājas lapas apmeklētību, Jūs varat izdarīt dažādus secinājumus un attīstīt mājas lapu.

Cenu politika

Mājas lapas izstrādes cenas var būt ļoti atšķirīgas. Cenu galvenokārt nosaka mājas lapas dizains, mājas lapā iestrādātās funkcionalitātes un citi iepriekš minētie punkti.

E-pasts:
Parole:
IT pakalpojumu palidzība Lapas saturs