Global Project Solutions

Mūsu piedāvātais vispārīgais risinājums ar fiksētām cenām

1. Mājas lapu veidne

Cena no 99Ls līdz 399Ls*. Šī mājas lapa domāta kā buklets – brošūra. Izveidošana notiek pēc klienta norādīta dizaina parauga vai individuāla dizaina. Visas nepieciešamās bildes, logotips un ievietojamā informācija tiek saņemta no klienta, ko izvieto ne vairāk kā 2 valodās. Mājas lapā netiek iestrādāta satura vadības sistēma. Iegūt vairāk informācijas.

2. Mājas lapu veidne

Cena no 299Ls līdz 699Ls*. Mājas lapas izveide notiek pēc klienta norādīta dizaina parauga vai individuāla dizaina definējot galveno rīku joslu izkārtojumu un formu. Konsultējoties ar klientu tiek noformēts mājas lapas izskats atbilstoši klienta vēlmēm (logotips, krāsa, fons, burtu forma un izmēri). Saturu klients aizpilda pats, izmantojot izveidoto satura vadības sistēmu. Lapas satura aizpilde tiek piedāvāta 3 valodās. Ar mājas lapai iestrādāto Satura vadības sistēmu klients var mainīt lapas saturu – tekstus un attēlus. Satura vadības sistēma administratoram tiek nodrošināta viena līmeņa pieeja – visai lapai.

3. Mājas lapu veidne

Cena no 699Ls*. Klientam, norādot uz dizaina paraugu, tiek piedāvāts veidot individuālu – orģinālu dizaina risinājumu. Notiek izveidotā parauga saskaņošana ar klientu, pēc kuras tiek izveidota gala versija. Lapas saturu klients aizpilda pats, izmantojot izveidoto satura vadības sistēmu. Lapas satura aizpilde tiek piedāvāta 4 valodās. Lapai iestrādātā satura vadības sistēma nodrošina dalītu piekļuvi un attiecīgās tiesības, ko klients var pats mainīt. Piedāvājam vienu pilno piekļuvi, kur ir piekļuve visai lapai un trīs dalītas piekļuves, kuru piesaista klienta izvēlētajam lapas resursam jeb sadaļai. Bez satura vadības sistēmas mājas lapai tiek piedāvāts iekļaut arī papildus funkcijas kā piedāvājumu katalogu, aptaujas,apmeklējuma statistiku, informācijas meklētāju, uc. funkcijas.

*Visas cenas minētas bez PVN.
*Cenas atkarība ir no dizaina sarežģītības un nepieciešamā realizācijas laika

E-pasts:
Parole:
IT pakalpojumu palidzība Lapas saturs