IT pakalpojumi

Interneta mājas lapu izstrāde

Global Project Solutions piedāvā kvalitatīvi izveidot Jūsu mājas lapu, gan pēc Jūsu individuālajām vēlmēm ar individuālu dizainu, gan pēc Jūsu izvēlēta dizaina parauga. Tāpat piedāvājam aprīkot Jūsu mājas lapu ar ērtu satura vadības sistēmu un citām modernām funkcionalitātēm, kā arī nodrošināt mājas lapas izvietošanu uz Jūsu izvēlēta Interneta servera.

Mājas lapas izstrādes cenas var būt ļoti atšķirīgas. Cenu galvenokārt nosaka mājas lapas dizains un mājas lapā iestrādātās funkcionalitātes. Lai arī Global Project Solutions personīgi iesaka klientiem konsultēties ar mums, pirms konkrētas cenas nosaukšanas mājas lapai, tomēr piedāvājam arī vispārīgos risinājumus, kuriem cena aptuveni ir jau noteikta sākumā.

Mūsu piedāvātais vispārīgais risinājums ar fiksētām cenām Mājas lapa ar īpašiem risinājumiem

Global Project Solutions piedāvā arī dažādus papildus pakalpojumus - gan mājas lapas izveides procesā, gan mājas lapas uzturēšanas procesā.

Apkalpošana Uzturēšana Satura vadības sistēma Reklāma Internetā

Poligrāfija

Izstrādāsim Jums maketu, bukletu, reklāmas sleju, plakātu vai darba dokumentācijas komplektu.

Logotipa un stila izstrāde

Katram nopietnam uzņēmumam ir nepieciešama sava simbolika, tajā ietilpst viss, sākot ar vizītkaršu dizainu, beidzot ar uzņēmuma logotipu. Mēs spēsim izcelt Jūsu uzņēmumu ar oriģināliem risinājumiem.

Multimēdiju prezentācijas

Ar multimēdiju prezentāciju Jūs spēsiet lieliski parādīt savu uzņēumu plašākai auditorijai. Atkarībā no prezentācijas veida tās var ietvert teksta daļas, video fragmentus, foto, grafikus, diagrammas un shēmas. Multimēdija prezentācijām lielākoties ir navigācijas sistēmas, kas nodrošina ērtu piekļūšanu informācijas tālākam izvērsumam.

E-pasts:
Parole:
IT pakalpojumu palidzība Lapas saturs